









Homey and Best Deal Studio Apartment Margonda Residence 2 By Travelio

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Homey and Best Deal Studio Apartment Margonda Residence 2 By Travelio ligt in Depok, op 7,4 km van Dierentuin Ragunan, 17 km van Park en openluchtmuseum Taman Mini Indonesia Indah, en 18 km van Pondok Indah Mall. Dit appartement ligt op 23 km van Grand Indonesia winkelcentrum en 23 km van Sarinah.
Dit appartement met airconditioning en 1 slaapkamer heeft 1 badkamer, met een bidet, een douche en gratis toiletartikelen. Er zijn een zithoek en een keuken met een koelkast en een magnetron.
Het appartement is voorzien van een buitenzwembad.
Winkelcentrum Pacific Place ligt op 20 km van Homey and Best Deal Studio Apartment Margonda Residence 2 By Travelio, en Selamat Datang Monument ligt 23 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Halim Perdanakusuma ligt op 15 km afstand.
Zijn sterke punten
Zwembad
Locatie
Jl. Margonda Raya, Pondok Cina, Beji, Depok, Jawa Barat, 16424Depok 16424
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met