









Appartementen Zeerust

Goed 7.6 (372 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Deze appartementen liggen op slechts 600 meter van het zandstrand op het eiland Texel en zijn voorzien van gratis WiFi. Appartementen Zeerust biedt zelfstandige accommodatie met een balkon of patio. U kunt uw maaltijden gebruiken in Hotel Zeerust.
Ecomare ligt op 5 minuten rijden van de appartementen. U rijdt in 10 minuten naar Den Burg. Appartementen Zeerust ligt naast Nationaal Park Duinen van Texel en op 15 km van de veerhaven voor de boot naar Den Helder. U kunt fietsen huren bij de accommodatie.
De eenvoudig ingerichte appartementen van Zeerust hebben elk een woonruimte met 2 banken, een salontafel en een flatscreen-tv met kabelzenders. De keuken is uitgerust met een koelkast, een magnetron en thee- en koffiefaciliteiten. Er is ook een aparte wasruimte met een wasmachine beschikbaar.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Boodtlaan 51796 BD De Koog
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met