









Sidi Rahal Front mer, piscine & accès direct plage

Goed 7.8 (5 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Sidi Rahal Front mer, piscine & accès direct plage heeft uitzicht op het zwembad, en biedt accommodatie met een buitenzwembad en een patio, op een paar minuten lopen van Half Moon Beach. Deze accommodatie aan het strand heeft een balkon, gratis privéparkeren en gratis WiFi.
Het appartement met een terras en uitzicht op de zee heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Winkelcentrum Morocco Mall ligt op 43 km van het appartement, en Winkelgebied Anfa Place Living Resort ligt 48 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Casablanca (Mohammed V) ligt op 70 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Résidence la Perle de Sidi Rahal T1, Imm 4, Appt 7, Km 50 Route Azemmour24175 Dar Oulad Hajj Kassem
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met