









il borghetto Bennie en Liisa

Fantastisch 9.3 (15 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Il borghetto Bennie en Liisa heeft uitzicht op het zwembad, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 47 km van Piazza del Popolo. De accommodatie met airconditioning ligt op 2,4 km van Spiaggia di Cupra Maritima, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de zee.
Het appartement biedt een hot tub. Je kunt bij il borghetto Bennie en Liisa in de buurt uitstekend wandelen, of gebruikmaken van het seizoensgebonden buitenzwembad.
Treinstation San Benedetto de Tronto ligt op 10 km van de accommodatie, en stadion Riviera delle Palme ligt 12 km verderop. Vliegveld Luchthaven Abruzzo ligt op 83 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
59 Via San Gregorio Magno63064 Cupra Marittima
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met