





Departamento de 2 habitaciones amoblado en urbanización privada

Uitzonderlijk 9.5 (78 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Departamento de 2 habitaciones amoblado en urbanización privada bevindt zich in Cuenca, op 5 km van Pumapungo Museum en 5,9 km van Rio Tomebamba, en biedt een tuin en uitzicht op de stad. Dit appartement heeft gratis privéparkeren, een 24-uursreceptie en gratis WiFi.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
San Blas square ligt op 4 km van het appartement, en Museum of skeletons "Doctor Gabriel Moscoso" ligt 4,4 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Mariscal Lamar ligt op 3 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Avenida Cuzco y Popayan / Urbanización Vista al RioCuenca
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met