









Palmira Sea View and Lobos Island iRent Fuerteventura

Uitstekend 8.7 (16 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Palmira Sea View and Lobos Island iRent Fuerteventura heeft een buitenzwembad, een tuin, een bar, en biedt accommodatie in Corralejo met gratis WiFi en uitzicht op de tuin. De accommodatie ligt op 7 minuten lopen van Playa Las Clavellinas, en is voorzien van een tennisbaan.
Het appartement met een terras en uitzicht op het zwembad heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een magnetron, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Ecomuseum La Alcogida ligt op 31 km van het appartement, en Museumhuis van Unamuno in Fuerteventura ligt 31 km verderop. Vliegveld Luchthaven Fuerteventura ligt op 36 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Restaurant
Zwembad
Locatie
4 Calle Gran Canaria35660 Corralejo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met