









Luminoso y cálido departamento frente al parque

Uitzonderlijk 9.6 (83 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Luminoso y cálido departamento frente al parque heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 12 minuten lopen van Centro Civico de Córdoba. Manzana Jesuítica en de Kathedraal van Córdoba liggen binnen 18 minuten lopen en 1,6 km van de het appartement, en er is gratis WiFi.
Dit appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een flatscreen-tv met kabelzenders, een eethoek, een keuken met een koelkast, en een woonkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Plaza España ligt op minder dan 1 km van het appartement, en Winkelcentrum Patio Olmos ligt 16 minuten lopen verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L.V. Taravella ligt op 13 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
134 Avenida Poeta Lugones5000 Córdoba
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met