Departamento General Alvear 221 esq E Olmos Centro

Goed 7.8 (30 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Departamento General Alvear 221 esq E Olmos Centro is gelegen in Córdoba, op 13 minuten lopen van Winkelcentrum Patio Olmos en minder dan 1 km van Kathedraal van Córdoba, en biedt accommodatie met voorzieningen zoals gratis WiFi en een flatscreen-tv. Dit appartement ligt op 3,3 km van Plaza España en 6 km van Córdoba Shopping.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Centro Civico de Córdoba ligt op 1,7 km van het appartement, en Manzana Jesuítica ligt 12 minuten lopen verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L.V. Taravella ligt op 11 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
251 José Antonio de Sucre5000 Córdoba
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------- ---