









Complejo Cerrado Milenica, Dpto de 2 dormitorios

Zeer goed 8.3 (49 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Complejo Cerrado Milenica, Dpto de 2 dormitorios ligt in Córdoba, dicht bij naar Centro Civico de Córdoba en op 2,1 km van Kathedraal van Córdoba, en heeft een balkon met het zwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin. Er is gratis WiFi in de hele accommodatie en privéparkeren op het terrein.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Manzana Jesuítica ligt op 2,7 km van het appartement, en Plaza España ligt 3,2 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L.V. Taravella ligt op 14 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
1370 Esposos Curie 3 F5000 Córdoba
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met