









Casa das Pérgolas

Fantastisch 9 (5 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Casa das Pérgolas heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 45 km van Santiago do Cacém Municipal Museum. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning heeft een terras en uitzicht op het zwembad, en heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken, en 2 badkamers met een douche en bad. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Je kunt bij de vakantiewoning in de buurt uitstekend wandelen en fietsen, of gebruikmaken van het buitenzwembad dat het hele jaar door open is.
Castelo de Santiago do Cacém ligt op 46 km van Casa das Pérgolas, en Tróia Golf ligt 22 km verderop.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Rua dos Platanos 977580-685 Comporta
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met