









Espanatour ALEGRA

Zeer goed 8.3 (16 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Espanatour ALEGRA heeft een seizoensgebonden buitenzwembad, een tuin, een terras, en biedt accommodatie in Ciudad Quesada met gratis WiFi en uitzicht op de tuin. Het appartement, gevestigd in een gebouw uit 2022, ligt op 15 km van golfbaan Las Colinas en 22 km van Salinas de Santa Pola Nature Reserve.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Als je de omgeving wil ontdekken, dan kun je wandelen.
Villamartin Plaza ligt op 25 km van het appartement, en Santa Pola Salt Museum ligt 26 km verderop. Vliegveld Luchthaven Alicante-Elche Miguel Hernández ligt op 49 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
22 Avenida de Málaga03170 Ciudad Quesada
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met