La Perla di Chioma

Uitzonderlijk 9.5 (2 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
La Perla di Chioma is gelegen in Chioma, op 2,5 km van Spiaggia e ristoro Fortullino en 18 km van Haven van Livorno, en biedt accommodatie met een tuin, gratis WiFi in de hele accommodatie en gratis privéparkeren. De accommodatie ligt op 37 km van Piazza dei Miracoli, 37 km van Kathedraal van Pisa en 38 km van Toren van Pisa. Het pension biedt een buitenzwembad en een gedeelde keuken.
Alle units hebben airconditioning, een koelkast, een minibar, een koffiezetapparaat, een bidet, gratis toiletartikelen en een bureau. Naast een eigen badkamer met een douche en een haardroger, hebben de kamers bij het pension ook uitzicht op zeezicht. Alle kamers bij La Perla di Chioma hebben beddengoed en handdoeken.
De accommodatie biedt een zonneterras.
Station Livorno Centrale ligt op 17 km van La Perla di Chioma, en Acqua Village ligt 25 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Pisa Galileo Galilei ligt op 31 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Via delle Rose, n.3457016 Chioma
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------ --------