









Casa de piedra 2 cuartos Chicxulub

Uitzonderlijk 10 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Casa de piedra 2 cuartos Chicxulub ligt in Chicxulub, op een paar minuten lopen van Playa Progreso en 38 km van Mundo Maya Museum, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning, een buitenzwembad en een privéstrand. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Deze vakantiewoning heeft 2 slaapkamers, een keuken met een koelkast en een magnetron, een flatscreen-tv, een zithoek en 2 badkamers met een bad of douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
De vakantiewoning is voorzien van een terras.
Congrescentrum Century XXI ligt op 38 km van Casa de piedra 2 cuartos Chicxulub, en Kathedraal van Merida ligt 46 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Manuel Crescencio Rejón ligt op 49 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Calle 10 no 115497330 Chicxulub
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met