Premium Stay - Lux Housing Bourgogne

Uitzonderlijk 9.5 (4 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Premium Stay - Lux Housing Bourgogne ligt in de wijk Anfa in Casablanca, dicht bij Winkelgebied Anfa Place Living Resort, en heeft een terras en een wasmachine. De accommodatie met airconditioning ligt op 19 minuten lopen van Plage Lalla Meryem, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Dit appartement is voorzien van 1 slaapkamer, een keuken met een kookplaat en een broodrooster, een flatscreen-tv, een zithoek en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Hassan II-moskee ligt op 18 minuten lopen van het appartement, en Winkelcentrum Morocco Mall ligt 6,8 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Casablanca (Mohammed V) ligt op 28 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Rue Ibnou Jahir Résidence Lux Housing, 4ème étage, Appt 2420250 Casablanca
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----------------- --