









Exclusiva Villa frente a la playa

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Exclusiva Villa frente a la playa is gelegen in de wijk La Boquilla in Cartagena, op slechts een paar minuten lopen van Playa la Boquilla, en beschikt over een buitenzwembad, een fitnesscentrum, een tuin en een gedeelde lounge. Deze accommodatie aan het strand heeft een balkon, gratis privéparkeren en gratis WiFi.
De villa met airconditioning heeft een terras met uitzicht op de tuin, en beschikt over 1 slaapkamer en een volledig uitgeruste keuken. Er is een flatscreen-tv.
De ontbijtopties bestaan uit een als buffet aangeboden ontbijt, à la carte-ontbijt en Amerikaans ontbijt.
Bij de villa kun je volop genieten van een hot tub. Autoverhuur is beschikbaar bij Exclusiva Villa frente a la playa.
Stadsmuren van Cartagena ligt op 7,8 km van de accommodatie, en Trappen van Cerro de La Popa ligt 8 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Rafael Núñez ligt op 8 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Cra. 4Cartagena
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met