









Apartamento de 3 habitaciones en Cartagena cerca a la playa

Fantastisch 9.4 (10 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamento de 3 habitaciones en Cartagena cerca a la playa heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een balkon, op 19 minuten lopen van Castillo de San Felipe de Barajas. De accommodatie is gelegen op minder dan 1 km van Marbella Beach, en biedt een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Dit appartement met airconditioning en 3 slaapkamers heeft 2 badkamers, met een douche, een bad en gratis toiletartikelen. De keuken is voorzien van een koelkast, een kookplaat, een broodrooster en koffiezetapparaat.
Bij het appartement kun je gebruikmaken van een speeltuin.
Stadsmuren van Cartagena ligt op 2 km van Apartamento de 3 habitaciones en Cartagena cerca a la playa, en Trappen van Cerro de La Popa ligt 2,4 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Rafael Núñez ligt op 3 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
43-51 Carrera 14Cartagena
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met