









Le Cannois

Uitstekend 8.8 (28 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Le Cannois bevindt zich in Cannes, op 8 minuten lopen van Palais des Festivals et de Congrès van Cannes, 18 km van Musee International de la Parfumerie en 18 km van Parfumerie Fragonard - Geschiedenis van de Fabriek van Grasse, en biedt accommodatie met een balkon en gratis WiFi. Het appartement met 3 sterren heeft uitzicht op de stad en ligt op minder dan 1 km van Midi-strand.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Fietsverhuur is beschikbaar bij het appartement.
Allianz Riviera ligt op 30 km van Le Cannois, en Russische kerk ligt 31 km verderop. Vliegveld Luchthaven Nice Côte d'Azur ligt op 25 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Parking
Gezinskamers
Locatie
Boulevard Victor Tuby06400 Cannes
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met