Global properties, apartamento de una habitacion en urbanizacion con piscina

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Global properties, apartamento de una habitacion en urbanizacion con piscina is gelegen in Canet d'en Berenguer, op 32 km van Turia-park, 33 km van Museo Nacional de Cerámica y de las Artes Suntuarias González Martí, en 33 km van Basílica de la Virgen de los Desamparados. De accommodatie ligt op 6 minuten lopen van Platja de Canet en 32 km van Jardín de Monforte en biedt gratis privéparkeren.
Het appartement met airconditioning heeft 1 aparte slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en oven, en 1 badkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt een buitenzwembad.
Treinstation València-Nord ligt op 33 km van Global properties, apartamento de una habitacion en urbanizacion con piscina, en Puerto de Valencia ligt 34 km verderop. Vliegveld Luchthaven Valencia ligt op 40 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
BLASCO IBAÑEZ, 2046529 Canet d'en Berenguer
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-----------------