









Villa Barong

Uitstekend 8.8 (163 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
De Villa Barong ligt in een landschapstuin met kokospalmen, op 5 minuten lopen van het strand van Candidasa. De charmante villa's beschikken elk over een eigen zwembad, een zonneterras en gratis WiFi. Er kunnen watersportactiviteiten en massages in uw villa voor u worden geregeld.
De Villa Barong ligt op 30 minuten rijden van het waterpaleis van Tirtagangga, en op 90 minuten rijden van de internationale luchthaven Ngurah Rai.
Elke smaakvol ingerichte villa heeft een dak met dakpannen en rotan meubels, een moderne keuken met een eethoek, en uitzicht op het groen. De halfopen woonruimtes kijken uit op het zwembad, en alle slaapkamers beschikken over airconditioning, een kluisje en een flatscreen-tv met satellietzenders. In de eigen badkamers vindt u gratis toiletartikelen.
Het personeel kan u helpen met een wasservice, autoverhuur en vervoer van of naar de luchthaven.
Het dichtstbijzijnde restaurant ligt 200 meter verderop, en serveert Indonesische gerechten.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Jalan Puribagus CandidasaCandidasa 80801
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met