









Condominio con la mejor vista

Fantastisch 9.1 (27 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Condominio con la mejor vista beschikt over uitzicht op het zwembad, en biedt accommodatie met een buitenzwembad en een balkon, op 8,2 km van Regeringspaleis van Cancún. Dit appartement heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bad of douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement heeft een speeltuin.
Busstation Cancún ligt op 8,6 km van Condominio con la mejor vista, en Winkelcentrum La Isla ligt 21 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Cancún ligt op 18 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Sm. 320 av. La Rioja condominio Dram Lagoon 60177500 Cancun
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met