Villa Nicolenna sur la mer

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Nicolenna sur la mer heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 15 km van Sir Seewoosagur Ramgoolam Botanische tuin. De accommodatie met airconditioning ligt op 1,8 km van Calodyne Hidden Beach, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Deze vakantiewoning heeft 2 slaapkamers, een keuken met een koelkast en een vaatwasser, een flatscreen-tv, een zithoek en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
L'Aventure du Sucre ligt op 15 km van de vakantiewoning, en Haven van Port Louis ligt 26 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Sir Seewoosagur Ramgoolam ligt op 67 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Débarcadère Street, No.38 Calodyne BungalowsCalodyne
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------- --