









Eco del Mar

Fantastisch 9.1 (17 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Eco del Mar is gelegen in Cala d´Or, op 2 minuten lopen van Cala Gran-strand, en biedt aan het strand accommodatie met een buitenzwembad, een tuin, een terras en gratis WiFi. Het appartement beschikt over een privézwembad en bevindt zich in een gebied waar je kunt wandelen, snorkelen en fietsen.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het personeel van de receptie spreekt Duits, Engels, Spaans en Frans, en geeft je graag praktische info over de omgeving.
Er zijn zowel fietsverhuur als autoverhuur beschikbaar bij het appartement.
Grotten van Drach ligt op 26 km van Eco del Mar, en vuurtoren van Ses Salines ligt 28 km verderop. Vliegveld Luchthaven Palma de Mallorca ligt op 60 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Zwembad
Locatie
Carrer de s'Estel, 2, apartamento 2807660 Cala d´Or
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met