최고주거지역Newly opened brand-new Apt 3min to the Haeundae Beach

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
최고주거지역Newly opened brand-new Apt 3min to the Haeundae Beach heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 5 minuten lopen van Strand van Haeundae. Er is uitzicht op de zee en gratis WiFi in de hele accommodatie.
De bed & breakfast met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de bed & breakfast verzorgd.
Dalmaji-heuvel ligt op 14 minuten lopen van de bed & breakfast, en station Haeundae ligt 1,1 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Gimhae ligt op 25 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Locatie
21FL, 346, Haeundaehaebyeon-ro, Haeundae-guBusan 48099
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------------