









Little Americas Parliament Apartments

Goed 7.7 (253 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Little Americas Parliament Apartments heeft accommodatie met airconditioning in het centrum van Boedapest, op 9 minuten lopen van Sint-Stefanusbasiliek, 1 km van Hongaarse Opera en 19 minuten lopen van synagoge aan de Dohánystraat. Er is gratis WiFi in de hele accommodatie.
Elke unit heeft een keuken met een koelkast en een magnetron. Daarnaast zijn er ook een kluisje, een flatscreen-tv met satellietzenders, strijkfaciliteiten, bureau en een zithoek met een slaapbank. Er is een volledig uitgeruste eigen badkamer met douche en een haardroger.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Hongaars parlementsgebouw, historisch museum van Boedapest en Burcht van Boeda. Vliegveld Internationale luchthaven Boedapest Ferenc Liszt ligt op 15 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
7 Steindl Imre utca1054 Boedapest
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met