









Hotel Fischer

Uitzonderlijk 9.5 (117 beoordeling)
Hotel
Beschrijving
Het particuliere Hotel Fischer kijkt uit op de Dolomieten en ligt op 3 km van het skigebied Plose. Het biedt u een gratis zwembad en een gratis BrixenCard. Deze accommodatie beschikt over een spa en kamers met een flatscreen-tv.
Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet geserveerd met zowel zoete als hartige producten, waaronder brood, zelfgemaakte jam, sappen, kaas en vleeswaren. Op het terrein vindt u een restaurant gespecialiseerd in traditionele gerechten en een bar.
Elke kamer is voorzien van houten meubels, vloerbedekking en een eigen badkamer met een douche of een bad. Sommige zijn daarnaast voorzien van een balkon met uitzicht op Bressanone.
Het wellnesscentrum bestaat uit een sauna, een Turks bad en een hot tub. U kunt ontspannen in de tuin of op het zonneterras en de BrixenCard geeft gratis toegang tot het openbaar vervoer, musea en buitenactiviteiten.
Het centrum van Bressanone ligt op 10 minuten rijden van het Fischer Hotel en op 700 meter afstand stopt een skibus.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Cleran 19639042 Brixen
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met