









Flat 220 próximo ao congresso

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Flat 220 próximo ao congresso is gelegen in Brasília op 4,9 km van Paleis van Justitie, en biedt een tuin, buitenzwembad, gratis WiFi, en een 24-uursreceptie. Dit appartement heeft een restaurant en een bar.
Dit appartement met airconditioning en 1 slaapkamer heeft een zitgedeelte, een tv en een keuken met een koelkast. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Bij het appartement kun je volop genieten van een sauna. Bij Flat 220 próximo ao congresso kun je gebruikmaken van een speeltuin.
Nationaal Congres van Brazilië ligt op 5,5 km van de accommodatie, en Praça dos Três Poderes ligt 5,7 km verderop. Vliegveld Internationale Luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek ligt op 22 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Restaurant
Zwembad
Locatie
SHTN Trecho 1 Lake side Bloco GBrasília 70800-210
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met