









Serenity & Luxury: Waterfront Oasis w Private Pool

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Serenity & Luxury: Waterfront Oasis w Private Pool bevindt zich op 20 km van John and Mable Ringling Museum of Art, en biedt accommodatie in Bradenton met toegang tot een hot tub. De accommodatie is gelegen op 15 km van Sarasota International Convention Center, en biedt een buitenzwembad en gratis privé parkeergelegenheid.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 4 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 3 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
The John and Mable Ringling Museum of Art ligt op 20 km van de vakantiewoning, en Tropicana Field ligt 46 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Sarasota Bradenton ligt op 14 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
4007 4th Avenue NortheastBradenton FL 34208
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met