SELECT'SOHOME - Résidence Le Poséidon - Appartement en Duplex avec parking privé et piscine ! - POS-F

Fantastisch 9.3 (11 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
SELECT'SOHOME - Résidence Le Poséidon - Appartement en Duplex avec parking privé et piscine! - POS-F is gelegen op 33 km van Chateau de Grimaud, 34 km van Le Pont des Fées en 41 km van treinstation Toulon, en biedt accommodatie in Bormes-les-Mimosas. De accommodatie ligt op minder dan 1 km van Plage de la Favière, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement met airconditioning heeft 1 aparte slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste kitchenette met een koelkast en vaatwasser, en 1 badkamer. Er is een tv.
Het appartement biedt een buitenzwembad.
Zénith Oméga Toulon ligt op 41 km van SELECT'SOHOME - Résidence Le Poséidon - Appartement en Duplex avec parking privé et piscine! - POS-F, en La Favière-strand ligt 6 minuten lopen verderop. Vliegveld Luchthaven Toulon-Hyeres ligt op 23 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
7 Avenue de la Mer83230 Bormes-les-Mimosas
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------------