









Casa Axier-Chalet con Piscina privada y chimenea

Uitzonderlijk 10 (14 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Casa Axier-Chalet con Piscina privada y chimenea bevindt zich op 49 km van Kathedraal San Nicolás en biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin. De accommodaties hebben airconditioning, een balkon en gratis WiFi. De accommodatie heeft een hot tub en een bubbelbad.
De vakantiewoning biedt een terras, uitzicht op het zwembad, een zithoek, een flatscreen-tv, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en een gedeelde badkamer met bidet en gratis toiletartikelen. Er is ook een oven, een magnetron, een kookplaat, een koffiezetapparaat en een waterkoker.
Bij Casa Axier-Chalet con Piscina privada y chimenea kun je volop genieten van een hot tub.
Er is een gedeelde lounge bij deze accommodatie en je kunt in de buurt wandelen.
Explanada de España ligt op 49 km van de accommodatie, en Provincial Archaeology Museum of Alicante ligt 49 km verderop. Vliegveld Luchthaven Alicante-Elche Miguel Hernández ligt op 56 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Camino de la Marcota 2 Casa03410 Biar
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met