









Apartment Sunset waves by Interhome

Fantastisch 9 (14 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartment Sunset waves by Interhome heeft een terras en is gelegen in Benidorm, op maar 1,8 km van Playa del Mal Pas en 1,8 km van Playa de Levante. De accommodatie met airconditioning ligt op 14 minuten lopen van Playa de Poniente, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement is voorzien van 2 slaapkamers, een kitchenette met koelkast en vaatwasser, en 2 badkamers met een douche, een haardroger en een wasmachine. Er is een tv.
Het appartement biedt een buitenzwembad en een speeltuin.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Apartment Sunset waves by Interhome zijn Las Rejas Golf Course, Plaza Mayor en Church of San Jaime and Santa Ana. Vliegveld Luchthaven Alicante-Elche Miguel Hernández ligt op 57 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
03502 BenidormData van uw verblijf
Beschikbaarheid met