









Teerth Guest House

Goed 7.1 (27 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
Teerth Guest House ligt op 100 m van de Dashashwamedh Ghat en de heilige Kashi Vishwanath Tempel. Het biedt een multi-cuisine restaurant.
De kamers zijn uitgerust met betegelde/marmeren vloeren en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen.
Bij Teerth Guest House vindt u een 24-uursreceptie en een terras. Tot de overige faciliteiten behoren een gemeenschappelijke lounge, een excursiebalie en een bagageopslag. Roomservice is 24 uur per dag beschikbaar.
Het pension ligt op 400 m van de Manikarnika Ghat, op 4 km van Assi Ghat en op 5 km van het Bharat Kala Bhavan Museum. De boeddhistische tempel Sarnath ligt op 15 km afstand. Het trein- en busstation Varanasi Junction ligt op 5 km afstand en de internationale luchthaven Lal Bahadur Shastri ligt op 20 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Spa
Locatie
D-8/9 Kalika Gali, Kashivishwanath/ Annapurna Temple, DashaswamedhBenares 221001
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met