









Apartment Lovorka 5

Uitstekend 8.8 (13 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartment Lovorka 5 heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 17 km van jachthaven van Punat. De accommodatie is gelegen op 4 minuten lopen van Strand Vela Baska, en biedt een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met airconditioning heeft 5 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Er is een barbecue en je kunt in de buurt van het appartement uitstekend fietsen.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Apartment Lovorka 5 zijn Baška Bus Station, Baška Riva Promenade en St. Lucy Church in Jurandvor. Vliegveld Luchthaven Rijeka ligt op 44 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Ulica popa Petra Dorčića 28, second floor51523 Baška
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met