









Ô Fil de l'Eau - Appartement standing vue mer A08 T2

Fantastisch 9.1 (13 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Ô Fil de l'Eau - Appartement standing vue mer A08 T2, een accommodatie met een terras, ligt in Bandol, op een paar minuten lopen van Plage Grand Vallat, 15 km van treinstation Toulon, en 16 km van Zénith Oméga Toulon. Gasten bij dit appartement hebben toegang tot een balkon.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Dit appartement met 3 sterren biedt gratis privéparkeren en heeft ook gratis WiFi in de hele accommodatie.
Circuit Paul Ricard ligt op 19 km van het appartement, en metrostation La Timone ligt 48 km verderop. Vliegveld Luchthaven Toulon-Hyeres ligt op 36 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
550 Avenue de la Libération83150 Bandol
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met