The smell of the Caspian Sea Khatai apartment by Bea paradise

Fantastisch 9.4 (5 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
The smell of the Caspian Sea Khatai apartment by Bea paradise beschikt over uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een bar en een balkon, op 3,9 km van Cultureel centrum Heydar Aliyev. De accommodatie met airconditioning ligt op 3,1 km van Freedom Square, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Het appartement met een terras en uitzicht op de stad heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 1 badkamer met een bad. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het personeel bij de 24-uursreceptie spreekt Azerbeidzjaans, Engels, Russisch en Turks, en geeft je graag praktisch advies over de omgeving.
Er is bij het appartement fietsverhuur beschikbaar. Daarnaast kun je in de buurt uitstekend fietsen.
Treinstation Baku ligt op 4,3 km van The smell of the Caspian Sea Khatai apartment by Bea paradise, en Fountains Square ligt 4,4 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Heydar Aliyev ligt op 22 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
1208 Mehdi Mehdizadə küç.AZ1025 Bakoe
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------------------