









Apartamentos turisticos Avila La Catedral

Goed 7.8 (128 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartamentos turisticos Avila La Catedral ligt in de wijk Old Town of Avila in Ávila, dicht bij Avila City Hall, en biedt gratis WiFi en een wasmachine. In de omgeving van de vakantiewoning kun je wandelen en vissen.
De vakantiewoning met een balkon en uitzicht op de stad heeft 5 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van de vakantiewoning zijn Klooster van Carmelitas, Kathedraal van Ávila en Lienzo Norte Conference and Exhibition Centre. Vliegveld Luchthaven Salamanca-Matacán ligt op 88 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
17 Calle de Tomas Luis de Victoria 105001 Ávila
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met