P8G Remodel 2BR/2BA downtown ATL-Parking & Balcony

Uitstekend 8.6 (9 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
P8G Remodel 2BR/2BA downtown ATL-Parking & Balcony bevindt zich in hartje Atlanta, op korte afstand van The new World of Coca-Cola en Georgia Aquarium, en biedt gratis WiFi, airconditioning en huishoudelijke voorzieningen zoals een koelkast en koffiezetapparaat. De accommodatie is gelegen op 8 minuten lopen van Centennial Olympic Park, en heeft een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met kabelzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een balkon met uitzicht op de stad.
De receptie van het appartement kan je tips geven over de omgeving.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van P8G Remodel 2BR/2BA downtown ATL-Parking & Balcony zijn National Center for Civil and Human Rights, College Football Hall of Fame en CNN Center - Studio Tours. Vliegveld Internationale luchthaven Hartsfield–Jackson Atlanta ligt op 14 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
300 Peachtree Street Northeast 8GAtlanta GA 30308
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----------- --