Miral Nubian House

Zeer goed 8.4 (9 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Miral Nubian House heeft een tuin, een gedeelde lounge, een bar en een casino in Aswan. De accommodatie bevindt zich op 5,5 km van Aga Khan Mausoleum en 24 km van Kitchener's Island, en heeft een skischool en een verkooppunt voor skipassen. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, een gedeelde keuken en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het pension biedt kamers met airconditioning, een kledingkast, een koffiezetapparaat, een koelkast, een oven, een kluisje, een flatscreen-tv, een terras en een eigen badkamer met een bidet. Alle kamers bij Miral Nubian House hebben beddengoed en handdoeken.
De accommodatie biedt een continentaal ontbijt of vegetarisch ontbijt. Miral Nubian House heeft een restaurant dat Afrikaanse, Italiaanse en Midden-Oosterse gerechten serveert. Op aanvraag kun je er ook terecht voor vegatarische en halal opties.
Je kunt darten bij het pension, en gasten gaan er graag wandelen en skiën.
Nubisch Museum ligt op 25 km van Miral Nubian House, en Aswan High Dam ligt 39 km verderop. Vliegveld Luchthaven Aswan (Daraw) ligt op 35 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Spa
Locatie
غرب اسوانAswan
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------------