









El Portal del Abuelo

Fantastisch 9.1 (33 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
El Portal del Abuelo ligt in Arenas de Cabrales in de regio Asturië, op 41 km van Meren van Covadonga en biedt gratis WiFi, een speeltuin, een tuin en gratis privéparkeren.
Het appartement biedt een terras, uitzicht op de bergen, een zithoek, een tv, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en een eigen badkamer met bad en gratis toiletartikelen. Er is ook een magnetron, een kookplaat, een broodrooster en een koffiezetapparaat.
Als je de omgeving wil ontdekken, dan kun je wandelen en El Portal del Abuelo kan fietsverhuur regelen.
Ruta del Cares ligt op 8 minuten lopen van de accommodatie, en Desfiladero de la Hermida ligt 40 km verderop. Vliegveld Luchthaven Santander ligt op 105 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Camarmeña33554 Arenas de Cabrales
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met