ARC 1950 - Appartement 6 personnes - Départ ski aux pieds - Sauna, Hammam, Jacuzzi, Piscine chauffée

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
ARC 1950 - Appartement 6 personnes - Départ ski aux pieds - Sauna, Hammam, Jacuzzi, Piscine chauffée ligt in Arc 1950, op 39 km van Sainte-Foy-Tarentaise, en biedt accommodatie met een restaurant, gratis WiFi, een 24-uursreceptie, en een geldautomaat. Privéparkeren op het terrein.
Het appartement is voorzien van een terras en uitzicht op de bergen, en heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken, en 2 badkamers met een douche en bad. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Het appartement biedt 5-sterrenaccommodatie met een fitnessruimte, sauna en hot tub. Je kunt zwemmen in het buitenzwembad, ontspannen in de tuin, of wandelen of skiën.
Vliegveld Luchthaven Chambery-Savoie ligt op 134 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Résidence 5* Sources de Marie, Appartement 040 Les Arcs 195073700 Arc 1950
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------