Casa Suber

Uitzonderlijk 9.6 (76 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Casa Suber bevindt zich op 23 km van Estación de La Junta, en biedt accommodatie in Aracena met toegang tot een seizoensgebonden buitenzwembad, een terras, en een 24-uursreceptie. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning beschikt over een dvd-speler, en heeft een keuken met een koelkast, vaatwasser en oven, een woonkamer met een zithoek en een eethoek, 3 slaapkamers, en 2 badkamers met bidet en douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Estación El Martajal ligt op 36 km van de vakantiewoning, en Estación de Cataveral ligt 37 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 93 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Camino de Valdezufre 6, Ald. El Jabuguillo21209 Aracena
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------------