







الشاعر للشقق المفروشة

Goed 7 (3 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
الشاعر للشقق المفروشة ligt in Amman en heeft accommodatie en een privézwembad, uitzicht op de stad en een terras. Dit appartement is voorzien van gratis privéparkeren, roomservice en gratis WiFi.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Er is een flatscreen-tv met satellietzenders en een dvd-speler.
Het personeel bij de 24-uursreceptie spreekt Arabisch en Engels, en geeft je graag praktische informatie over de omgeving.
Al Hussein National Park ligt op 7,8 km van het appartement, en Gate Towers Jordanië ligt 8 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Queen Alia ligt op 40 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
ش. راشد اللوزي 11Amman 11941
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met