









Auberge Le Festival Todra Gorge

Fantastisch 9.2 (1453 beoordeling)
Hotel
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Het milieuvriendelijke Auberge Le Festival Todra Gorge ligt hoog in het Atlasgebergte en biedt een hot tub, een kinderbad en een biologische tuin. Het hotel werd gebouwd met natuurlijke materialen en bevindt zich op 15 minuten rijden van Tinghir.
Alle kamers hebben een traditionele, Berberse inrichting en bieden uitzicht op de bergen of valleien. Ze beschikken over een eigen badkamer.
Er wordt elke ochtend een Berbers ontbijt geserveerd in het Auberge Le Festival Todra Gorge. Er is ook een à-la-carterestaurant en na het diner kunt u genieten van lokale livemuziek.
Het hotel helpt u graag met het regelen van fietsverhuur, ezeltochten, klimtochten en wandeltochten door de woestijn. De accommodatie biedt een panoramisch uitzicht en gratis privéparkeergelegenheid.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
Km 5, Todra Gorge road45800 Aït Baha
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met