The Benison

Fantastisch 9.4 (5 beoordeling)
Hotel
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
The Benison ligt in Ahangama en heeft een buitenzwembad, een tuin, een terras, en gratis WiFi in de hele accommodatie. De accommodatie is gelegen op 22 km van Galle International Cricket Stadium, 22 km van Galle Fort en 22 km van Groote Kerk, Galle. De accommodatie is rookvrij en bevindt zich op 13 minuten lopen van Ahangama Beach.
Alle kamers bij het hotel hebben een balkon. Naast een eigen badkamer met een bidet en een haardroger, hebben de kamers bij The Benison ook uitzicht op uitzicht op de tuin. De kamers bij de accommodatie hebben airconditioning en een bureau.
Er is een à la carte-ontbijt beschikbaar bij The Benison.
Vuurtoren van Galle ligt op 22 km van het hotel, en Hummanaya Blow Hole ligt 50 km verderop. Vliegveld Luchthaven Koggala ligt op 8 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Zwembad
Locatie
The Benison Ahangama Dharmarama roadAhangama
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------ ---