Poblado Marinero, Los Gigantes 1 Room

Lekker 5.5 (20 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Poblado Marinero, Los Gigantes 1 Room bevindt zich in Acantilado de los Gigantes, op een paar minuten lopen van Playa de Los Gigantes, en heeft aan het strand accommodatie met een terras en gratis WiFi. Deze vakantiewoning ligt op 3 minuten lopen van Los Gigantes en 26 km van Aqualand Costa Adeje.
De vakantiewoning met een balkon en uitzicht op de zee heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken, en 1 badkamer met een bidet en een bad.
Golf del Sur ligt op 41 km van de vakantiewoning, en Golf Las Americas ligt 28 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tenerife Sur ligt op 43 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Calle Poblado Marinero38683 Acantilado de los Gigantes
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------------------