









Erholsame Auszeit auf ca 100 qm in Idylischer Lage mit großer Terrasse

Uitzonderlijk 10 (3 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Erholsame Auszeit auf ca 100 qm in Idylischer Lage mit großer Terrasse ligt in Jühnde, op 35 km van Museum Grimmwelt, 35 km van station Kassel Centraal, en 39 km van treinstation Kassel-Wilhelmshoehe. De accommodatie ligt op 19 km van Universiteit van Göttingen, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Het appartement met een terras en uitzicht op de tuin heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 1 badkamer met een bad. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Bergpark Wilhelmshöhe ligt op 41 km van het appartement, en station Göttingen Centraal ligt 18 km verderop. Vliegveld Luchthaven Kassel-Calden ligt op 39 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Hauptstraße 337127
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met